Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Szczęśliwa trzynastka

12.01.2011, Pomoc rodzinie

Na pierwszym zebraniu Klubu Przyjaciół 50 PLUS, prowadzonego przez płocką filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), następne ustalono na czwartek 13 stycznia. I odtąd każdy czwartek będzie dniem klubowiczów. Frekwencja gwarantowana, sądząc po licznych telefonach do Włodzimierza Krzyżanowskiego, wolontariusza ChSCh i szefa klubu. Uczestnicy pierwszego spotkania wydają się niecierpliwie wyglądać kolejnych, bo dzwoniąc, upewniali się, czy aby na pewno będzie. Odzywały się także zupełnie nowe osoby, skuszone perspektywą wyjścia do ludzi i sympatycznego spędzenia czasu w gronie rówieśników.

A pan Włodek niestrudzenie działa i organizuje. Marzy mu się, by prócz klubowych atrakcji „Plusiki” włączyły do swoich planów pomoc potrzebującym. Pierwsze szlify w działalności charytatywnej zdobędą w kwietniu, podczas zbiórki żywności.

A w maju – koncert. Grupa Mikołaja Nadziei z Wilna przyjęła zaproszenie do Płocka. Młodzi wykonawcy muzyki chrześcijańskiej mają za sobą wiele występów i debiut płytowy. Świetny kontakt z publicznością, bluesowo-jazzowa muzyka, imponujący głos solistki Diany Jacewicz są gwarantowane. Posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=N2EIKrJ7qS0

https://www.youtube.com/watch?v=rHAvSu-bP-s

Pan Włodek czyni starania, by gościom z Litwy towarzyszył zespół z kraju.

Jesteś 50 PLUS? Zarezerwuj czas już 13 stycznia, od godziny 16. Spotkania odbywają się w siedzibie filii ChSCh, przy ul. Padlewskiego 5.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij