Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Spotkanie 10 lutego

3.02.2011, nieprzypisany

W czwartek, 10 lutego, o godzinie 16 członkowie Klubu 50 PLUS tradycyjnie spotkają się w siedzibie filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Płocku, przy ul. Padlewskiego 5.

Jedną z idei przewodnich stworzenia klubu była chęć przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, stąd gospodarzom szczególnie zależało na obecności osób wykluczeniem zagrożonych. A osoby bezrobotne należą do tej grupy. Dlatego w najbliższy czwartek część spotkania poświęcona będzie rozmowie z doradcą z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Propozycja taka padła na spotkaniu 3 lutego i przypadła do gustu klubowiczom. Jak zapewnia Włodzimierz Krzyżanowski, kierownik Klubu 50 PLUS, wkrótce także wystartują dyżury prawnika, który raz w miesiącu udzielał będzie bezpłatnych porad.

Udział w zajęciach klubu jest bezpłatny. Partnerem filii w realizacji tego projektu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Zobacz, jak ChSCh pomaga seniorom.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij