Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Pomoc w osuszaniu zalanych domów

14.10.2010, Pomoc powodzianom

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Płocku pomaga powodzianom ze swoich okolic osuszać mieszkania zalane podczas powodzi. Wobec deficytu osuszaczy sprzęt udostępniany przez wolontariuszy jest na wagę złota.

Pani Wiesia, pani Alina, pan Paweł… Oni i wiele innych osób dotkliwie ucierpiało wskutek działania żywiołu. Wiele domów nie nadaje się do zamieszkania z powodu panującej w nich wilgoci.

– Zaraz po powodzi przekazywaliśmy żywność, odzież, środki czystości i pomoc rzeczową do: Troszyna Polskiego, Troszyna Nowego, Borków i Wiączemina. Od lipca, dzięki współpracy z Fundacją ADRA Polska, dysponujemy sześcioma osuszaczami, które wypożyczamy potrzebującym – relacjonuje Włodzimierz Krzyżanowski z filii ChSCh w Płocku.

Osuszacze skutecznie usuwają wilgoć ze ścian i ułatwiają doprowadzenie domostw do stanu używalności. Do połowy października z urządzeń udostępnianych przez ChSCh skorzystało 16 rodzin z Płocka i Sierpca.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem osuszacza proszone są o kontakt pod numerem tel.: 663 203 166. 

Mimo różnorodnego wsparcia wciąż jeszcze wielu powodzian czeka na pomocną dłoń – także twoją. Złóż swój dar na rzecz poszkodowanych przez żywioł.

Czytaj więcej o działaniach ChSCh na rzecz powodzian.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij