Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Podglądamy Plusiki

1.02.2011, nieprzypisany

W czwartek 27 stycznia, na spotkaniu Klubu 50 PLUS działającego przy płockiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), było dziesięć osób. – Jeśli ktoś nie może przyjść, dzwoni, zawiadamia i tłumaczy przyczynę nieobecności. To znaczy, że mu zależy! – cieszy się Włodzimierz Krzyżanowski, szef klubu. – Inaczej nie dbałby o to.

Na początku spotkania zaskoczył wszystkich pan Mietek. Wprawdzie to obiecywał, ale czasem od słów do czynów droga daleka. A tu proszę – osiem kilogramów złowionej przez siebie płoci rozdzielił pomiędzy zebranych.

Dobrze się Plusiki ze sobą czują, miło spędzają czas. Zdecydowały, że Walentynki i do nich zawitają. Ale kartki, które klubowicze postanowili przygotować, nie będą imienne. Trochę dlatego, że krótko się znają, a trochę w trosce o to, by wszyscy dostali słowa miłości i sympatii.

Obecni dzielili się wrażeniami z koncertu Wieczór w krainie czardasza. Bardzo pozytywnymi, trzeba dodać. Z przyjemnością wspominali przeżyte chwile, nucąc niektóre melodie i deklarując ze śmiechem, że chcą jeszcze. I wszystko wskazuje na to, że lutowy repertuar koncertowy ten zachwyt i zapał zdecydowanie umocni. W najbliższy piątek, 4 lutego, Mistrzowskie interpretacje. Soliści Malwina Lipiec (harfa) i Łukasz Długosz (flet) wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod dyrekcją Jerzego Salwarowskiego wykonają utwory W. A. Mozarta i J. Brahmsa. 11 lutego Flamenco con arte siempre w brawurowym wykonaniu hiszpańskich tancerzy i muzyków z zespołu Los Payos. W kolejny piątek, 18 lutego, nadal czas gorących rytmów i wielkich emocji: Tango forever, koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej, a w programie najsłynniejsze tanga Astora Piazzolli i wirtuoza akordeonu Richarda Galliano.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Zobacz, jak ChSCh pomaga seniorom.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij