Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Płock: warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania

26.11.2013, Kluby zdrowia

Klub zdrowia działający przy płockiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Na tych, którzy zdecydują się przyjść na spotkanie, czeka kolejna porcja przepisów na zdrowe i smaczne potrawy.

Na poprzednich zajęciach poznaliśmy domowe sposoby na przeziębienie. Prowadząca spotkanie prelegentka Dominika Potyralska wspomniała, jak istotne dla odporności organizmu jest prawidłowe odżywianie. Dieta w sezonie jesienno-zimowym powinna być szczególnie bogata w produkty zawierające cynk, selen, witaminę A i C, a także żelazo. Aby wzmocnić organizm, warto stosować naturalny antybiotyk, jakim jest czosnek.

Herbatka cytrynowo-czosnkowa zdusi przeziębienie w zarodku: jeden zmiażdżony ząbek czosnku, łyżkę mięty i sok z ćwiartki cytryny zalać gotującą wodą. Miksturę odstawić na pięć minut, po upływie tego czasu odcedzić. Pić jedną szklankę trzy razy dziennie.

W listopadzie organizatorzy zapraszają na Szkołę Zdrowego Gotowania i degustację zdrowych potraw, m.in. chleba kukurydzianego na słodko, kotletów ze słonecznika i ryżu, hummusu, a także surówki z brukselki.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Płocku odbędą się 28 listopada, o godzinie 17:30 w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Misjonarskiej 22 (dawne technikum samochodowe).

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij