Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Płock: poćwiczmy razem!

4.02.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Płocku, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), zaprasza na spotkanie z trenerem osobistym. W programie wykład specjalisty, wspólna gimnastyka, degustacja zdrowych potraw i indywidualne konsultacje. Wstęp wolny!

Gościem kolejnych zajęć płockiego klubu zdrowia będzie Gabriel Chmielewski – promotor zdrowia, dietetyk sportowy, trener osobisty oraz instruktor sportu i rekreacji ruchowej w jednej osobie. Prelegent wyjaśni uczestnikom spotkania Dlaczego warto być aktywnym fizycznie.

Dopełnieniem wykładu będzie wspólna gimnastyka. Wolontariusze zachęcają, by na zajęcia klubu przyjść w wygodnym, sportowym stroju. Ponadto organizatorzy zapraszają na poczęstunek – degustację smacznych potraw wegetariańskich. Po zajęciach będzie także okazja do indywidualnych konsultacji z prelegentem.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Płocku odbędzie się w środę, 5 lutego w lokalu przy ul. Misjonarskiej 22, o godzinie 17:30. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Więcej informacji: tel. 792 742 790.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij