Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Płock: poćwiczmy razem!

Klub Zdrowia w Płocku, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), zaprasza na spotkanie z trenerem osobistym. W programie wykład specjalisty, wspólna gimnastyka, degustacja zdrowych potraw i indywidualne konsultacje. Wstęp wolny!

Gościem kolejnych zajęć płockiego klubu zdrowia będzie Gabriel Chmielewski – promotor zdrowia, dietetyk sportowy, trener osobisty oraz instruktor sportu i rekreacji ruchowej w jednej osobie. Prelegent wyjaśni uczestnikom spotkania Dlaczego warto być aktywnym fizycznie.

Dopełnieniem wykładu będzie wspólna gimnastyka. Wolontariusze zachęcają, by na zajęcia klubu przyjść w wygodnym, sportowym stroju. Ponadto organizatorzy zapraszają na poczęstunek – degustację smacznych potraw wegetariańskich. Po zajęciach będzie także okazja do indywidualnych konsultacji z prelegentem.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Płocku odbędzie się w środę, 5 lutego w lokalu przy ul. Misjonarskiej 22, o godzinie 17:30. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Więcej informacji: tel. 792 742 790.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij