Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

„Na górze róże, na dole fiołki...”

28.02.2011, nieprzypisany

Te znane, oswojone rymy, na równi z oryginalnymi życzeniami trafiły na kartki, które przygotowali dla siebie wzajem członkowie Klubu 50 PLUS. Pan Zygmunt na spotkaniu walentynkowym 17 lutego został listonoszem. Każdy sam wyciągał karteczkę z torby listonosza i czytał cichutko albo na głos życzenia na niej spisane. Serdeczności dobrze nastroiły klubowiczów i wieczór upłynął w miłej atmosferze, na żartach i wspomnieniach.

Trochę kameralniej było na spotkaniu 24 lutego, ponieważ a to wskutek grypy, a to za sprawą braku czasu, większość Plusików nie mogła przybyć na spotkanie. Dzwoniono, zawiadamiano, przepraszano i obiecano obecność na przyszłym. A ci obecni i tak z przyjemnością spędzili czas we własnym, choć okrojonym, gronie.

Kolejne spotkanie płockiego Klubu 50 PLUS w czwartek, 3 marca, jak zwykle o godzinie 16 w siedzibie filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) przy Padlewskiego 5. Wstęp jest bezpłatny.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij