Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Płock

Było fajnie

7.02.2011, nieprzypisany

Na pytanie jak upłynęło spotkanie Plusików 3 lutego, Włodzimierz Krzyżanowski, szef Klubu 50 PLUS w Płocku odpowiada krótko: – Było fajnie.

Tym razem przyszło dziesięć osób. Prócz zwykłych pogawędek przy herbatce – furorę robi owocowa, więc pan Krzyżanowski bardzo się cieszy, że to dobry krok ku zdrowemu odżywianiu – tańcami uczczono karnawał. No, może nie wszyscy odważyli się wyjść na parkiet, ale za to wszyscy żyją już Walentynkami. Własnoręczne zrobienie kartki walentynkowej uznano w rozmowie za najwyższy dowód sympatii dla obdarowanego. A że Plusiki się lubią, można oczekiwać przewagi właśnie takich karteczek na spotkaniu 17 lutego.

Towarzyskie rozmowy przeplatały się na czwartkowym spotkaniu z tematami poważniejszymi. Klubowicze zaakceptowali sugestie szefa klubu w sprawie spotkań z doradcami z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Od 10 lutego rada klubu zajmie się związanymi z tym formalnościami.

Smutki też łatwiej przeżywać razem. Panu Mietkowi, temu zapalonemu wędkarzowi, który obdarował klubowiczów świeżo przez siebie złowionymi rybkami, parę dni temu ukradziono rower. O kupnie następnego nie ma mowy – brak środków. Wszyscy bardzo się tym przejęli i obiecali rozpuścić wici wśród znajomych. Może znajdzie się ktoś, kto zbędny sobie rower podaruje panu Mietkowi.

Udział w zajęciach klubu jest bezpłatny. Partnerem filii w realizacji tego projektu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Zobacz, jak ChSCh pomaga seniorom.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

10 006 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Płock
ul. Gradowskiego 15/9
09-402 Płock

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Płock”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij